Bağış Yap

Ülkemizde ve dünyada yüz binlerce STK’da, milyonlarca gönüllü çalışıyor. Kimi maalesef kötü şartlar altında ve hak etmedikleri muamelelere maruz kalan çocuk, genç, yetişkin, yaşlı insanlar, kimi bizlerin şefkatine, yardımına muhtaç hayvan dostlarımız, kimisi de yaşlı ve zor durumda olan dünyamız ve çevremizi yarınlara daha yaşanabilir bırakmak için tüm güçleri ile çalışıyorlar.

Biliyoruz ki hepimizin gönlü, bu iyilik temsilcisi insanlarla birlikte atıyor, ciddi fedakarlıklarla ve çoğu zaman insanüstü bir çaba ile tüm canlılar ve dünyamız için yaptıklarını büyük bir minnet ve şükran duygusu ile izliyoruz.

Ne yazık ki günümüz hayat şartları, yoğun iş temposu veya farklı sorumluluklar bizleri bu insanların yanlarında olup onlara destek olma, yardım etme şansından mahrum bırakıyor.

Bu durumda yapılabileceklerin en başında tabi ki ilk olarak bir STK’ya bağış yapmak geliyor hepimizin aklına. Çünkü bu fedakar gönüllülerin ve STK’ların işlerinin düzenli yürümesi ve devamlılığının sağlanması büyük bir maddiyat da gerektiriyor.

Bir reklam platformu olarak İadeAl insanlığın ortak paydası olan değerler için uğraşan bu kişi ve kuruluşlara destek olabilmek için sizlerin alışverişlerini bağışa çeviriyor. Çoğumuzun hayatında artık vazgeçilmez bir yer tutan online alışverişler ile artık STK’lara destek olmak mümkün.

İadeAl olarak birlikte proje geliştirdiği STK’lara yaptığınız alışverişlere ait reklam gelirini bağış olarak veriyor. Böylece kendi ihtiyaçlarınız için yaptığınız alışverişler, ufak miktarlarda da olsa, sayımız arttıkça büyüyerek STK’lara nefes oluyor.

Zaten yaptığın alışverişlerin, bu iyilik hareketine katılması için sen de bize destek ol!

DESTEK OL