Allianz Kasko Para İadesi ve Kuponları

Allianz Kasko
Favorilere Ekle
%4.0 'e varan iade

Allianz Kasko İade Oranları

Allianz Kasko için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.0 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Para iadesi ödemesi alabilmek için İadeAl üzerinden açılan sayfadaki formun doldurulup alışverişin tamamlanmış olması gereklidir.

Allianz Kasko üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Allianz Kasko İndirim Kuponları


Şu anda Allianz Kasko mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance “Global 500” araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan, 70’ten fazla ülkede 140 binin üzerinde çalışanıyla 88 milyon müşterisine, dünyanın en büyük sigorta ve varlık yönetimi şirketlerinden biri olarak hizmet eden Allianz 1988 yılından beri ülkemizde hizmet veriyor.Allianz Türkiye, müşterilerinin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak misyonunu ile hareket eden bir firmadır.

Allianz Kasko - Benzer Mağazalar

Eğer Allianz Kasko mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.