Allianz Kasko Para İadesi ve Kuponları

Dikkat !

Lütfen aşağıda yer alan uyarıları okuyunuz.

Allianz Kasko
Favorilere Ekle
%4.0 'e varan iade

Allianz Kasko İade Oranları

Allianz Kasko için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.0 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Para iadesi ödemesi alabilmek için İadeAl üzerinden açılan sayfadaki formun doldurulup alışverişin tamamlanmış olması gereklidir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Allianz Kasko üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Allianz Kasko İndirim Kuponları


Şu anda Allianz Kasko mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance “Global 500” araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan, 70’ten fazla ülkede 140 binin üzerinde çalışanıyla 88 milyon müşterisine, dünyanın en büyük sigorta ve varlık yönetimi şirketlerinden biri olarak hizmet eden Allianz 1988 yılından beri ülkemizde hizmet veriyor.Allianz Türkiye, müşterilerinin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak misyonunu ile hareket eden bir firmadır.

Allianz Kasko - Benzer Mağazalar

Eğer Allianz Kasko mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.Alibaba
Para iadesi ve Kuponları %3.24 ' e varan iade
Fulle Gitsin
Para iadesi ve Kuponları %0.37 ' e varan iade
Lastikcim.com
Para iadesi ve Kuponları %2.62 ' e varan iade
Tamamliyo.com
Para iadesi ve Kuponları %4.0 ' e varan iade
ininal
Para iadesi ve Kuponları 8 TL