LC Waikiki Para İadesi ve Kuponları

Dikkat !

Lütfen aşağıda yer alan uyarıları okuyunuz.

LC Waikiki
Favorilere Ekle
%4.8 'e varan iade

LC Waikiki İade Oranları

LC Waikiki için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.8 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Sepetinde aynı üründen 6 ve daha fazla ürün alımlarında o siparişe ödeme yapılmayacaktır.

Bir ay içerisinde 5 ve daha fazla sipariş veren müşteriler toptancı olarak değerlendirilecek ve bu müşteriler için ödeme yapılmayacaktır.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

LC Waikiki üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

LC Waikiki İndirim Kuponları


Şu anda LC Waikiki mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • LC Waikiki, 1985 yılında Fransa'da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.“İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” felsefesi ile bugün 27 ülkede 580 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

LC Waikiki - Benzer Mağazalar

Eğer LC Waikiki mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.DeFacto
Para iadesi ve Kuponları %6.4 ' e varan iade
Koton
Para iadesi ve Kuponları %3.0 ' e varan iade
Gizce
Para iadesi ve Kuponları %4.0 ' e varan iade
ElModa
Para iadesi ve Kuponları %16.0 ' e varan iade