A101 Para İadesi ve Fırsatlar

A101
Favorilere Ekle
%1.2 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

1 ay içerisinde herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar; toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alım tespit edilmesi durumunda siparişler iptal edilir. Toplu alımlardan komisyon verilmeyecektir.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

A101 İade Oranları

A101 için tüm kategorilerde para iadesi oranı %1.2 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • 2008 yılında  ’İndirim Marketi” konsepti kurulan ve perakende sektörünün en yaygın zinciri haline gelen A101, müşterilerine düşük fiyatlarla kaliteli gıda ve tüketim ürünleri sunmaktadır. A101 aynı zamanda dünyanın en hızlı büyüyen beşinci perakende şirketi olarak başarısını sınırlarımızın dışına da taşımıştır.

A101 - Benzer Mağazalar

Eğer A101 mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.