Udemy Para İadesi ve Kuponları

Dikkat !

Lütfen aşağıda yer alan uyarıları okuyunuz.

Udemy
Favorilere Ekle
%8.0 'e varan iade

Udemy İade Oranları

Udemy için tüm kategorilerde para iadesi oranı %8.0 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanyada para iadeleri anlık olarak takip edilememektedir. Para iade tutarları marka tarafından 3-4 gün sonrasında sistemimize yansıtılmaktadır. 1 Hafta içerisinde Mağaza Onayı Bekliyor statüsüne dönmeyen işlemlerinize ait işlem tarihi, ödeme tutarı ve sipariş no bilgilerini Destek sayfamızdan iletiniz.

Marka indirim kuponu kullanıldığında para iadesi ödememektedir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Udemy üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Udemy İndirim Kuponları


Şu anda Udemy mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Udemy dünyanın en büyük eğitim ve öğretim sitesidir. Sitede 10.000 eksper öğretmen, yogadan gitara, fotoğraftan dekorasyona, pazarlamadan yemek pişirmeye kadar çeşitli konularda 200 ülkeden 8 milyon kullanıcıya ders verirler. Bu dersler iPhone, iPad, Android ve Web üzerinden izlenebilir.

Udemy - Benzer Mağazalar

Eğer Udemy mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.Shutterstock
Para iadesi ve Kuponları %16.1 ' e varan iade
Depositphotos.com
Para iadesi ve Kuponları %15.0 ' e varan iade
Adobe
Para iadesi ve Kuponları %50.4 ' e varan iade
Sonsuz Oda
Para iadesi ve Kuponları %5.6 ' e varan iade
Novakid
Para iadesi ve Kuponları 10 USD