ininal Para İadesi ve Fırsatlar

ininal
Favorilere Ekle
8.0 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

İade alabilmek için, daha önce hiç indirilmemiş cihazdan uygulamayı indirmek (cihaza ilk defa indirilmiş olmalı) ve kayıt ol butonuna basarak kayıt olmak gereklidir.

Kullanıcı sadece kayıt olduğunda (register) para iadesi alabilecektir.

Bir cihazla bir kez para iadesi alınabilecektir.

Farklı cihaz (İphone,Samsung vb.) ve farklı TC Kimlik numaralarıyla limitsiz para iadesi alınabilir.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

ininal İade Oranları

ininal için tüm kategorilerde para iadesi tutarı 8.0 ₺ olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kuruldu.
  • Multinet UP’ın iştiraki olan ininal, 2017 yılında, BDDK’dan (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) elektronik para faaliyet izni aldı. Aynı yıl içerisinde BKM üyesi olan ininal, 20 binden fazla noktada (D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, PTT iş yerleri, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar) ön ödemeli kartı ve tüm akıllı telefonlar için de ininal Cüzdan uygulamasını tüketicilere sunuyor.

ininal - Benzer Mağazalar

Eğer ininal mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.