ininal Para İadesi ve Kuponları

Dikkat !

Lütfen aşağıda yer alan uyarıları okuyunuz.

ininal
Favorilere Ekle
8 TL

ininal İade Oranları

ininal için tüm kategorilerde para iadesi oranı 8 TL olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

İade alabilmek için, daha önce hiç indirilmemiş cihazdan uygulamayı indirmek (cihaza ilk defa indirilmiş olmalı) ve kayıt ol butonuna basarak kayıt olmak gereklidir.

Kullanıcı sadece kayıt olduğunda (register) para iadesi alabilecektir.

Bir cihazla bir kez para iadesi alınabilecektir.

Farklı cihaz (İphone,Samsung vb.) ve farklı TC Kimlik numaralarıyla limitsiz para iadesi alınabilir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

ininal üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

ininal İndirim Kuponları


Şu anda ininal mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kuruldu.
  • Multinet UP’ın iştiraki olan ininal, 2017 yılında, BDDK’dan (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) elektronik para faaliyet izni aldı. Aynı yıl içerisinde BKM üyesi olan ininal, 20 binden fazla noktada (D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, PTT iş yerleri, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar) ön ödemeli kartı ve tüm akıllı telefonlar için de ininal Cüzdan uygulamasını tüketicilere sunuyor.

ininal - Benzer Mağazalar

Eğer ininal mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.